نرم افزار جامع نقشه راه به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان بیرجند طراحی شد

دبیر اجرایی نرم افزار نقشه راه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان بیرجند گفت: این نرم افزار با هدف تبیین بیانیه گام دوم انقلاب طراحی شده و دانشجویان در تمامی مراحل ساخت آن به صورت جهادی کار کرده اند.

محمدصادق رخ افروز، دبیر اجرایی نرم افزار نقشه راه (بیانیه گام دوم انقلاب) در دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو در خصوص این برنامه موبایلی گفت: این نرم افزار را دانشجویان بسیجی دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی و با حمایت نهاد‌هایی مانند آموزش و پرورش، سپاه استان، آستان امامزاده حسین بن موسی الکاظم و سازمان علوم و معارف اسلامی صدرا طراحی کرده اند.

رخ افروز بیان کرد: این نرم افزار را در مرداد امسال رونمایی کردیم و دوره‌ای آزمایشی مبتنی بر این نرم افزار با حضور ۱۸۲ نفر شرکت کننده از ۲۸ استان کشور برگزار شد. برای این شرکت کنندگان گواهی پایان دوره صادر کردیم و به پنج نفر از آنان هدیه ۱۰۰ هزارتومانی دادیم.

این فعال دانشجویی ادامه داد: پس از موفقیت آمیز بودن این دوره آزمایشی، نرم افزار در کافه بازار بارگذاری شد و هم اکنون قابلیت دانلود در این بازار اپلیکیشن‌های ایرانی فراهم است.

وی به ویژگی‌های این نرم افزار پرداخت و گفت: صفحات نرم افزار را با انیمیشن طراحی کرده ایم و مخاطب می‌تواند نوع فونت و اندازه متن‌ها را تغییر دهد. بخش‌های این نرم افزار شامل کلیپ‌ها و متون برگزیده، مبانی قرآنی و محتوای دوره می‌شود. مخاطب به بیانیه گام دوم انقلاب به صورت دسته بندی شده همراه با فایل‌های صوتی برای هر بخش دسترسی دارد و در هر بخش سوالاتی مطرح شده است.

رخ افروز گفت: مخاطب می‌تواند با شرکت در دوره تبیینی-تحلیلی بیانیه گام دوم انقلاب، از محتوای متنی و تصویری که بصورت ۱۷ جلسه آماده شده بهره‌مند شده و با شرکت در آزمون هر جلسه، امتیاز کسب کند.

وی تصریح کرد: این نرم افزار منسوخ نخواهد شد، زیرا با وجود بخش‌های کلیپ‌ها و متون برگزیده و اضافه کردن دو بخش تحلیل‌ها و گفتار‌ها و همچنین خودآزمایی از بیانیه گام دوم در نسخه‌های بعدی، این نرم افزار را ارتقا و بروز می‌کنیم.

این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: هدف از تولید این نرم افزار، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است و تمامی مراحل تولید این نرم افزار به صورت جهادی انجام شده تا بتوانیم میزان جوایز دوره را افزایش داده و مخاطبین خود را برای شرکت در دوره تشویق کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.